Studio - Wyszków, ul. Pułtuska 112b
tel./fax: 029 743 14 18, 029 74 265 36
Studio - Warszawa ul. Jana Kazimierza 28
tel: 506 226 995

O Firmie

Firma Dajmex powstała w czerwcu 1995 roku. Pierwszą siedzibą firmy były wynajęte pomieszczenia w budynku gospodarczym w Wyszkowie Produkowano tam szafy wnękowe na wymiar. Początkowo produkcję wykonywał właściciel i jeden pracownik. Po dwóch latach zostało przyjętych jeszcze dwóch pracowników. Rozwijająca się produkcja i zapotrzebowanie rynku na nasze wyroby i usługi zmusiło nas do zmiany lokalu, od 2000 roku przeniesiono produkcję do pomieszczenia o pow. ok. 120 m2 . Dalszy dynamiczny rozwój zakładu powoduje że rozpoczynamy starania o zakup ziemi pod budowę własnego zakładu. Ścisła współpraca z firmą "SEVROLL" daje efekty finansowe, co umacnia nas w przekonaniu, że droga po której podąża rozwój przedsiębiorstwa jest słuszna.


Od Spółdzielni Inwalidów w Wyszkowie odkupujemy 1150 m2 ziemii. Rozpoczynamy starania o zezwolenie na budowę zakładu stolarskiego i kompleksu biurowego. "Pierwszą cegłę" pod nasz zakład kładziemy w 2003 r., a kończymy w roku 2004. W styczniu uroczyście otwieramy nowy zakład produkcyjny.

W tym czasie asortyment naszej produkcji sukcesywnie się powiększał. Produkujemy prócz szaf wnękowych, meble kuchenne, biurowe oraz wyposażenia banków i firm w nowoczesnej i funkcjonalnej formie.

W chwili obecnej przedsiębiorstwo zatrudnia 10 pracowników oraz współpracuje z siecią kooperantów. W naszym zakładzie można zamówić od prostego (na wymiar) przycięcia płyty przez kupno okuć meblowych (sklep) aż po gotowe wyroby na każdy wymiar.

W dalszym ciągu współpracujemy z firmą "SEVROLL", która wspiera nas myślą techniczną i doradztwem. Przedsiębiorstwo w roku 2006 rozszerzyło rynek na kraje skandynawskie między innymi Szwecję. Współpraca z kontrahentami z tego rejonu rokuje duże nadzieje na dalszą owocną współpracę i rozwój.

Sevroll
Sevroll
Stała, wieloletnia współpraca z firmą Sevroll.
Nasza realizacja w prasie
Realizacja w Prasie!
Hettich
Hettich
Współpraca z firmą Hettich.
Film o naszej firmie
Nowe Studio
Studio mebli na Wymiar Warszawa ul. Jana Kazimierza 28.